Nieuwe schoolgids!

maandag 20 juli 2020

Een bijzonder schooljaar hebben we afgesloten. Een jaar dat aanpassing vroeg van leerlingen, ouders en leerkrachten. Afstandsonderwijs, leerlingen bij de les houden en ouders thuis aan de slag met schoolwerk. Het was nieuw voor ons allemaal. Toch hebben we het samen voor elkaar gekregen. Nu is de zomervakantie aangebroken. Tijd om nieuwe energie op te doen voor een nieuw schooljaar. Een schooljaar waarover u in de nieuwe schoolgids veel nuttige informatie vindt. Eén ding blijft hetzelfde: wij bieden onderwijs ‘speciaal voor de toekomst’. We kijken wat onze leerlingen nodig hebben om klaar te staan voor alle uitdagingen van de toekomst. Daarom stimuleren we onze leerlingen zich breed te ontwikkelen. We gaan daarbij altijd uit van de talenten en mogelijkheden van iedere leerling.

In deze schoolgids kunt u lezen hoe we dat doen. Dat doen we graag samen met u als ouder/verzorger en andere organisaties. U maakt in de schoolgids kennis met onze school en ons onderwijs. Ook vindt u praktische informatie zoals de schooltijden en vakanties.

Bekijk snel de nieuwe schoolgids!